Вручення нагороди "Мати-героїня"

ПОЧЕСНА НАГОРОДА

Зі звуку-сльозинки народжується на світ святе слово «мама», яке вимовляє дитина. Але цю мить не вловити, як і не вловити того дня, коли вперше над колискою нахилилась мати. Шанування матері – один з найсвятіших обов`язків людини і неоплатних боргів дітей. А ще людство і держава здавна шанують матерів, котрі народили, виростили та виховали  п’ятеро та більше дітей. І серед високих державних відзнак найпочеснішою нагородою є звання "Мати-героїня".

Указом Президента України жительці села Глибоке

ЯЦУН ГАННІ ВАСИЛІВНА

присвоєно почесне звання «Мати-героїня»

Сільський голова Пасько Л.А. виконала приємну місію і вручила заслужену нагороду та квіти матері-героїні, подякувала за те, що попри нелегкі будні, недоспані ночі, вона дала дорогу в життя своїм дітям, побажала Ганні Миколаївні  і  її  родині здоров’я, миру, довгих літ життя і Божого благословення.